Písničky z oldskautské dílničky

Písničky na jejichž vzniku se podíleli oldskauti (hudba, text, zpěv nebo nahrávka) si od dnešního dne můžeš pohodlně přehrát přímo na této stránce.

V panelu – dole, vedle rámečku s nejnovějšími příspěvky – je pod nadpisem „Písničky z oldskautské dílničky“ seznam několika písní. Klikni na kteroukoliv z nich (její název zčervená), v přehravači nad seznamem se objeví název písničky s časem jak je dlouhá i ve kterém místě právě hraje + malá ilustrační fotografie a během okamžiku můžeš písničku poslouchat. Po jejím přehrátí se okamžite spustí další písnička v pořadí – takže si můžeš prohlížet další stránky a při tom si dopřát malý kulturní zážitek : -)

1

Pokud se ti, některá z písní líbí natolik, že si ji chceš stáhnout k sobě do počítače, mobilu či přehravače, neváhej – písničky jsou pro nekomerční použití volně k dispozici. Jejich stažením neporušíš žádný autorský zákon a svolení autorů pro publikování na tomto webu i jejich volné stahování má tento web zajištěno.

Písničku stáhneš jednoduše – na řádku písničky je v černém kolečku bílá šipka – klikni na ni – černé kolečko zčervená a otevře se ti nová stránka s textem a akordy k této písni – vespod pod textem „Přiložené soubory“ je odkaz na stažení této písničky do tvého počítače.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *